rok założenia 1993
Jest tylko jeden Szef - Klient, który może zwolnić wszystkich, od pracowników do Właścicieli, zamawiając towar u konkurencji
Miej pewność, że powierzasz zadanie sprawdzonym specjalistom
Zawsze na czas, dbając o nasz wspólny interes
Zakres usług
wybrane usługi
O firmie
Transport odgrywa we współczesnym świecie kluczową rolę. Samochód jest niezbędnym narzędziem pracy i  środkiem codziennej komunikacji wielu z nas, dlatego ważne jest, aby był sprawny, bezpieczny i zawsze gotowy do drogi.

Warsztat samochodowy firmy naszej firmy to gwarancja profesjonalnej, uczciwej i fachowej obsługi. Dbając o twoje zadowolenie i czas przeprowadzimy niezbędną diagnozę i naprawę, doradzimy  - wszystko po to, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się z bezawaryjnego i niezawodnego samochodu.

W oparciu o najnowocześniejsze zaplecze do diagnostyki i napraw, zadbamy o sprawność i bezpieczeństwo wszystkich układów w pojeździe, oferując umiejętności i wiedzę doświadczonych fachowców, dla których ty,  twoje auto i twój czas będą priorytetami. Jeśli szukasz prawdziwych fachowców, jeśli zależy ci na czasie i zaoszczędzonych pieniądzach to Grygier Service zagwarantuje ci najwyższe standardy pracy.
Możesz nam zaufać - samochody to nasza specjalność a twój problem to nasza sprawa.

Zachęcamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą.
O firmie Zakres usług Dojazd Kontakt Galeria

copyright © 2011 GrygierSerwis
wykonanie: input.com.pl